Catalogus van Belgische Numismatische Uitgiften
Munten ~ Pieces ~ Coins => Koninkrijk Belgie (Frank) ~ Royaume de Belgique (Franc) ~ Kingdom of Belgium (Franc) => 5 Centimes => Topic gestart door: Misslagske op mei 24, 2009, 23:14:07 pm
-
Dubbele 93 in datum
93 doublé dans la date
Double 93 in date
Misslagske
-
Hier heb ik er ook een 5-tal van. Ik dacht/hoopte dat dit een bochel door stempelbeschadiging zou zijn, maar vrees inderdaad dat het over een dubbel geslagen 3 gaat.
I have 5 coins of this one, hoped that this would be a hump on the 3 due to a damaged die but fear that this is indeed just a double 3.
j'ai 5 coins de cette variant.
Groeten,
Yosam
-
Ik denk wel dat er verschillende types zitten in uw 5 exemplaren.
Hoeveel hebben ook die duidelijke dubbele 9?
Misslagske
-
Daar heb ik er maar 1 van.
I only have 1 with double 9
J'ai seulement 1 avec double 9
Groeten,
Yosam
-
nog een gevonden met dubbel 93 in datum
encore trouvez un avec double 93 dans la date
found another one with double 93 in date
-
Nog één gevonden met dubbele 93
Encore trouvez une avec double 93
Another found with double 93
-
Nog eentje
Encore une
Another one
-
Hier nog een.
mvg,
Aernout
-
Gegroet,
Ik bevestig één exemplaar 1931 met dubbele 93.
Kwaliteit is PR. Zeer duidelijk.
frequentie 1 op 15.
Op de munt zijn er nog kleine breuklijntjes te zien. Er zijn minder breuklijntjes te zien dan het exemplaar van YOSAM dat op 17 Apr 10 werd gepost.
Ik heb twee exemplaren met dubbele 3, frequentie 2 op 15. Deze variant staat reeds beschreven in de cataloog.
Heeft er al iemand op de graveursnaam gelet? A.Michaux met of zonder punt.
Is dit uitgesproken belangrijk voor jullie of onbelangrijk omdat er meer twijfel is dan duidelijkheid.
AYS
Captain Hornet
-
idem
-
aub
dubbele 9 en 3
-
Daar heb ik er maar 1 van.
I only have 1 with double 9
J'ai seulement 1 avec double 9
Groeten,
Yosam
De andere exemplaren heb ik vermeld in deze post (http://www.cbnu.be/forum/index.php?topic=1310.msg5337#msg5337), waar enkel de 3 dubbel is.
Mvg,
Misslagske
-
alle foto's hier tonen precies geen kroon op het kruis. Dit is ook niet vermeld in CBNU2017. De 2 varianten die ik bezit hebben ook geen kruis op de kroon.
In dat geval gaat het topic http://www.cbnu.be/forum/index.php?topic=2976 over dezelfde variant.
-
Nog enkele betere foto's.
mvg,
LA
-
Deze variant heeft geen streepjes door de vijf.
Er bestaat wel zo'n afwijking/variant met lijnen door de vijf, zie hier op deze link (http://www.cbnu.be/forum/index.php?topic=4425.0)
mvg,
LA
-
nog een
mvg,
LA
-
nog één